برای محصولات بیشتر کلیک کنید
محصولات بیشتری یافت نشد

پارچه تنظیف پوشکی ( اعلاء) | پارچه تنظیف و کهنه نوزاد

این پارچه های تنظیف پوشکی با جنس 100 درصد نخ پنبه ای که دارند بسیار مناسب برای استفاده به عنوان پوشک نوزاد هستند و به دلیل جذب بالای آب، برای نظافت و کارهای آشپزخانه نیز کاربردی هستند.

* قبل از استفاده در آب ولرم خیسانده شود.

عرض : 140 سانتی متر

* تعداد برحسب متر محاسبه می شود.

بیشتر بخوانید
75,000 تومان
رنگ
امکان خرید اقساطی با اعتبار اسنپ
محصولات مرتبط
55,000 تومان
این پارچه در موارد مختلف مانند پارچه تنظیف ، کهنه بچه و پارچه آشپزخانه و... مورد استفاده قرار می گیرد که جنس آن 100 درصد نخ پنبه بوده و کاملا ضد حساسیت می باشد. * قبل از استفاده در آب ولرم خیسانده شود. عرض : 140 سانتی...
توضیحات

کهنه ی نوزاد


برای پوشک کردن نوزاد و کودک هایتان می‌توانید به غیر از پوشک‌های یک‌بارمصرف، از کهنه های بچه نیز استفاده ‌نمائید. کهنه ی نوزاد یک تکه های پارچه ای هستند که باید به شکل مستطیل در بیاوریدو از آن استفاده کنید که این پارچه های تنظیف پوشکی از جنس 100 درصد پنبه ی خالص اعلاء هستند و قابلیت شست‌وشو دارند. این کهنه ها معمولاً از داروخانه‌ها خریداری می شوند و قبل از استفاده ضروری است که روش تا کردن  و استفاده از این پارچه کهنه‌ ای ها را یاد بگیرید. این کهنه‌های نوزاد در کودکان و نوزادان شما باعث بروز حساسیت نمی شود و بدون مواد شیمیایی هستند و از نظر اقتصادی نیز بسیار باصرفه هستند.

کهنه بچه قدرت جذب بسیار خوب و مناسبی دارد و از نظر بهداشتی برای کودک شما کاملا بی‌خطر هستند و به محیط زیست نیز آسیب و ضرری نمی‌رساند. فقط به یاد داشته باشید برای خرید کهنه ی بچه لازم و ضروری است که از پارچه‌هایی از جنس نخ خالص استفاده نمائید. همچنین شما می‌توانید قبل از جای دادن این کهنه‌ها زیر بچه برای عوض کردن کودک با یک کهنه ی تمیز، از یک محافظ کهنه نوزاد استفاده کرده تا شستن کهنه‌ها برای شما راحت‌تر گردد.

بیشتر بخوانید
جزئیات محصول

مشخصات محصول

نام
پارچه تنظیف پوشکی | پارچه تنظیف و کهنه نوزاد
جنس
100 درصد نخ پنبه
چاپ
ندارد
باند
نوین
قابلیت شستشو
با ماشین لباس‌شویی , با دست
قابل شستشو با ماشین لباسشویی
دارد
قابل شستشو با دست
دارد
عرض
5 ± 140 سانتی متر
گرید
A+
موارد مصرف
کهنه نوزاد / آشپزخانه / تنظیف
وزن تقریبی
170 گرم

منو

واتساپ

اینستاگرام

تلفن

تنظیمات