برای محصولات بیشتر کلیک کنید
محصولات بیشتری یافت نشد

پارچه قلمکار خام متری | عرض 100 سانتی متر

از پارچه های خام الیاف طبیعی و 100 درصد نخ پنبه می توانید برای کار های هنری از قبیل تقاشی روی پارچه و چاپ لینو و ... استفاده کنید.
از آن جایی که این پارچه با نخ 100 درصد پنبه و الیاف طبیعی بافته شده لذا آبرفت دارد و حتما قبل از استفاده  در آب ولرم ومایع بدون انزیم خیسانده شود.

* تعداد برحسب متر محاسبه می گردد.

 

بیشتر بخوانید
پیشنهاد ویژه محدود
105,000 تومان 115,000 تومان
حداقل تعداد سفارش برای این محصول 2 عدد است.
امکان خرید اقساطی با اعتبار اسنپ
محصولات مرتبط
390,000 تومان
*این محصول به صورت قواره ای به فروش می رسد. ابعاد قواره :  1 متر * 2 متر  طرح این محصول با مهر های چوبی چیت سازی توسط دستان هنرمندان بر روی پارچه صد در صد نخ پنبه، چاپ خورده است و قابل ذکر است که عملیات شستشو و تثبیت...
توضیحات

پارچه متقال الیاف طبیعی

پارچه های خام قلمکاری  به صورت متری هستند و به نام های دیگری مانند : ( پارچه متقال الیاف طبیعی ، پارچه متقال پنبه- پنبه ) نیز شناخته می شوند.از این پارچه ها  برای کارهای هنری مثل هنر چاپ زدن یا نقاشی   روی پارچه می توانید استفاده کنید.

این پارچه های خام برای موارد مختلف و متنوعی مورد استفاده قرار می گیرند ، مانند : تولید به عنوان سفره ، ساک خرید ، کیسه نگهداری نان ، کیسه نگهداری میوه و سبزیجات ،پارچه چاپ لینو ، پارچه چاپ چیت سازی ، پارچه هنر قلمکاری و کارهای هنری روی پارچه و... می توانید از این پارچه استفاده کنید.

فروشگاه آنلاین احسان کالا این پارچه را به صورت متری با عرض 5 ± 105 سانتی متر با قیمت مناسب نسبت به رقبا عرضه کرده است. در صورت نیاز می توانید خرید خود را انجام داده و نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

بیشتر بخوانید
جزئیات محصول

مشخصات محصول

نام
پارچه قلمکار خام متری
جنس
100 درصد نخ پنبه
قابلیت شستشو
با ماشین لباس‌شویی , با دست
قابل شستشو با ماشین لباسشویی
دارد
قابل شستشو با دست
دارد
عرض
5 ± 100 سانتی متر
بدون آبرفت
خیر
موارد مصرف
سفره ، ساک خرید ، کارهای هنری ، کیسه نگهداری نان ، کیسه نگهداری میوه و سبزیجات ، پارچه چاپ لینو ،پارچه چاپ چیت سازی و پارچه های هنر قلمکاری

منو

واتساپ

اینستاگرام

تلفن

تنظیمات