برای محصولات بیشتر کلیک کنید
محصولات بیشتری یافت نشد
جستجوی بلاگ

تیپ زمستانه خود را با هارمونی بین رنگ ها جذاب تر کنید

ارسال شده در2 سال قبل 517

تیپ لباس زمستانی بانوان بسیار متنوع است که رنگ بندی و انتخاب مدل لباس خانم ها بنا بر سن هر شخص متفاوت است . تیپ مورد نظر برحسب انتخاب کلاسیک یا اسپرت متفاوت است. 

اهمیت لباس و استایل

استایل زمستانی خانم ها بسیار متنوع است معمولا شامل کاپشن ، پالتو ، کلاه ، شال گردن ، بوت و نیم بوت ، بافت ، شلوار جین یا شلواری که مناسب با استایلتان باشد ، هودی ، دستکش، بارانی می باشد .


یکی از پوشش ها که کار شما را آسان می کند برای ست لباس بافت ها می باشند بافت با هرنوع شلوار ست می شود و چون یک لباس بافتنی زمستانی است شما به راحتی می توانید آن را با هر لباسی ست نمایید. شما در کنار بافت می توانید از یک هودی با رنگ های پاستیلی و یا یک سویشرت و حتی کاپشن استفاده نمایید .


در زمستان خانم ها می توانند با توجه به فرم بدنشان از پالتو استفاده نمایند تنوع در مدل های پالتو بسیار زیاد است . شما بانوی گرامی می توانید از پالتوهای طرح دار ، چرم و یا ساده به همراه بوت و نیم بوت یک استایل بسیار زیبا برای خود رقم بزنید اگر می خواهید یک تیپ زمستانی بسیار شیک برای خود داشته باشید؛ پالتو چرم را هرگز فراموش نکنید به خصوص اگر از کیف و کفش چرم همرنگ پالتو نیز استفاده کنید، زیبایی شما را دو چندان می کند نکته مهم برای یک خانم شیک پوش استفاده کردن از یک دستکش چرمی است .


استفاده از ژاکت های طرح دار همراه یک شلوار جین روشن بسیارمناسب روزهای زمستانی است که هوا سرد می باشد.
شما می توانید در فصل زمستان از یک دامن پشمی ماکسی و یا میدی به همراه یک پالتو یا کاپشن و نیم بوت و یا بوت استفاده نمایید .


در هنگام خرید لباس زمستانی شما باید اول پالتو ، کاپشن ، بارانی ، کت خود را انتخاب کرده و سپس به سراغ بوت و نیم بوت بروید و در آخر هماهنگ با سایر لباس های خود کلاه ، شال گردن و دستکش خود را تهیه نمایید .

ایجاد کردن هارمونی بین رنگ ها

همیشه برای خانم ها ست کردن لباس جزئی از دغدغه همیشگیشان می باشد.
ست کردن لباس زمستانی و خوش تیپ بودن در فصل زمستان کار سختی نیست با انتخاب یک ست لباس زمستانی مناسب و شیک شما بانوان عزیز می توانید جزو خوش پوش ترین ها قرار بگیرید.
برای داشتن یک استایل زمستانی اولین نکته مهم در انتخاب لباس توجه به رنگ های گرم است . رنگ های گرم چه نوع رنگ هایی هستند رنگ : قرمز ، نارنجی ، قهوه ای ، زرد ، کرمی رنگ های گرم می باشند و اما رنگ های سرد شامل : سبز، طوسی ، آبی است .


رنگ مشکی ، خاکی ، قهوه ای ، شتری ، سرمه ای ، سفید ، خاکستری، قرمز ازمحبوبترین رنگ های لباس زمستانی در بین بانوان شیک پوش هستند.
بانوان شیک پوش در زمستان باید برای استایل خود از لباس های رنگ گرم استفاده نمایند و آن ها را با یکدیگر ست نمایند .
برای ست کردن لباس نباید بعضی از رنگ ها را با یگدیگر ست نماییم زیرا نه تنها جذاب نیست بلکه بد سلیقه بودن شخص را نیز به نمایش می گذارد .

به طور متال می توان بیان کرد :

رنگ مشکی اگر با رنگ های مانند سورمه ای و قهوه ای ترکیب شود اصلا جلوه زیبایی خاصی ندارد و باعث ایجاد یک ترکیب اشتباه می شود.
رنگ کرم و سفید و قهوه ای و خاکستری را باهم ست نکنید زیرا ترکیب مناسبی ایجاد نمی کند و هارمونی جالبی ندارد.

در ترکیب کردن رنگ ها و ست کردن لباس خود به دنبال هارمونی باشید.

اگرمی خواهید که در زمستان خوش بدرخشید و استایلی شیک داشته باشید بهتر است برای ست تیپ خود از سه رنگ استفاده نمایید و بهتر است که لباس اصلی و مهم شما مانند پالتو ، کت و.. از رنگ های خنثی باشد که بتوانید بقیه لباس خود را با آن ست کنید. هنگام استفاده از بوت و نیم بوت به لباس اصلی خود توجه ویژه داشته باشید مثلاً : اگر از یک پالتو ساده استفاده می کنید بهتر است که یک بوت طرح دار بپوشید یا اگر پالتو شما خزدار است از بوت های چرمی بلند استفاده کنید.

منو

واتساپ

اینستاگرام

تلفن

تنظیمات