برای محصولات بیشتر کلیک کنید
محصولات بیشتری یافت نشد
جستجوی بلاگ

انتخاب درست لباس های تابستانی

ارسال شده در2 سال قبل 400

درفصل تابستان چه بپوشیم تا از گرما و آفتاب سوختگی تا اندازه ای درامان بمانیم ؟ 

اولین کار در تابستان برای جلوگیری از گرما زدگی و سوختگی اجتناب از قرار گرفتن در برابر نور خورشید در ساعات گرم روز می باشد که اصولاً این ساعت از 11 صبح تا 4 بعد ازظهر است، همچنین مصرف آب به میزان مورد نیاز بدن نیز یکی دیگر از راه کارهای لازم برای جلوگیری از گرما زدگی است .


دکتر اعتماد زاده متخصص پوست و مووزیبایی بیان کرده است :

(مهمترین عامل تاثیر گذار بر روی پوست در فصل تابستان ، نور خورشید و گرمای حاصل از آن است که به دنبال آن تعریق و از دست رفتن آب بدن را به همراه دارد.)


پوشش تابستان :


و اما پوشیدن لباس مناسب تابستان که گشاد و از جنس پنبه و کتان باشد و استفاده از کلاه، عینک آفتابی استاندارد، نقاب از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.
لباس های نخی، کتانی و پنبه ای و البته گشاد بهترین گزینه انتخاب برای پوشش تابستانی هستند .
پوشیدن لباس تنگ و پلاستیکی در فصل تابستان شما را در معرض انواع مختلف بیماری های قارچی و میکروبی می کند به خصوص این بیماری در بین کودکان و سالمندان به خاطر پوست حساس، شایع تر می باشد .
پوشیدن لباس نامناسب تنگ و پلاستیکی در فصل تابستان، عدم مصرف آب کافی و قرار گرفتن به مدت طولانی در برابر نور خورشید ما را دچار آفتاب سوختگی و گرما زدگی می کند .
استفاده از کلاه لبه دار به خصوص برای کودکان در فصل تابستان بسیار ضروری است ، بسیاری از والدین به اشتباه لباس کودکان را با لباس کم، در معرض اشعه آفتاب قرار می دهند چون پوست کوکان حساس است عواقب جبران ناپذیری در بزرگسالی برای آنان به همراه دارد که موجب خال ، لک ، حتی سرطان پوست می شود .

لباس تابستان مناسب برای خانم ها


مانتو تابستانه :


در فصل تابستان اگر مانتویی می خواهید تهیه کنید حتما از رنگ روشن باشد که به شما انرژی و شادی ببخشد . تابستان فصل رنگ های شاد است . اگر برای سر کار خود می خواهید مانتو مناسبی انتخاب نمایید می توانید از رنگ کرم، سفید و قهوه ای روشن می باشند. بدن ما در تابستان گرما تولید می کند که درجه حرارت ما از درجه حرارت هوای محیط کمتر است بنابراین اگر در تابستان لباس ها و مانتو های روشن بپوشیم این گرما راحت تر به بیرون منتقل می شود .
در هنگام خرید یا دوخت مانتو تابستانه سعی کنید از پارچه های نازک استفاده کرده و مانتو شما دارای چین و لایه نباشند جنس مانتو شما نیز بسیار مهم است پارچه مانتوهایی که دارای الیاف مصنوعی ، پلاستیکی هستند برای تابستان مناسب نیستند شما باید از مانتوهایی که از پارچه نخی، پنبه و کتانی هستند استفاده کنید.

روسری و شال تابستان :


شال ها و روسری نخی برای پوشش تابستانه شما بسیار مناسب است ؛ تنوع رنگ در این شال ها و روسری ها در تابستان فوق العاده اند بهتر است دراین فصل روسری شرمن و ابریشمی و لیز خود را کنار بگذارید .

منو

واتساپ

اینستاگرام

تلفن

تنظیمات