برای محصولات بیشتر کلیک کنید
محصولات بیشتری یافت نشد

نوار 100درصد نخ پنبه | 1 سانت

این محصول  برای ساک دستی ، کارهای هنری ، کارهای دستی ، تزئینات و ... بیشترین استفاده را دارد.

* هر ده متر از این محصول ، برابر یک عدد است. (تعداد برحسب ده متر محاسبه می شود)

عرض :1 سانتی متر

بیشتر بخوانید
38,000 تومان
امکان خرید اقساطی با اعتبار اسنپ
محصولات مرتبط
45,000 تومان
نوار 100 درصد نخ پنبه ای ساک دستی ، کارهای هنری ، کارهای دستی ، تزئینات و ... بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. * هر ده متر از این محصول ، برابر یک عدد است. (تعداد برحسب ده متر محاسبه می شود) عرض : 1.5 سانتی متر
52,000 تومان
ساک دستی ، کارهای هنری ، کارهای دستی ، تزئینات و ... بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. * هر ده متر از این محصول ، برابر یک عدد است. (تعداد برحسب ده متر محاسبه می شود) عرض : 2 سانتی متر
توضیحات

نوار 100درصد نخ پنبه | 1 سانت

نوار های صد در صد نخ پنبه در فروشگاه آنلاین احسان کالا تنوع بسیار بالایی دارد و در عرض و ضخامت های گوناگون در خدمت شما هنر دوستان قرار گرفته است. این نوار نخ پنبه ای با عرض یک سانت مناسب برای استفاده به عنوان دسته ی ساک های دستی و کیف، کارهای دستی، تزئینات، خرج کار و استفاده به همراه پارچه های خام قلمکاری، متقال های 100 درصد نخ پنبه نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوار تمام پنبه ای قابلیت شستشو و رنگپذیری بالایی نیز دارد و برای زدن هرگونه طرح بر روی این نوار ها نیز، هیچگونه ممانعتی وجود ندارد و به راحتی طرح مورد نظر شما را به خود میگیرد.

احسان کالا با قیمت بسیار مناسبی این نوار های خام صد درصد نخ پنبه را در اختیار شما قرار داده است، شما می توانید بعد از خرید هرگونه نظر، پیشنهاد و نقدی که دارید را با ما درمیان گذاشته و ما را در ارائه بهتر این کار یاری کنید.

بیشتر بخوانید
جزئیات محصول

مشخصات محصول

نام
نوار 100درصد نخ پنبه
جنس
100 درصد نخ پنبه
قابلیت شستشو
با ماشین لباس‌شویی , با دست
قابل شستشو با ماشین لباسشویی
دارد
قابل شستشو با دست
دارد
عرض
1 سانتی متر
موارد مصرف
جهت دسته ی ساک دستی ، کارهای هنری ، کارهای دستی ، تزئینات و ...
قابل رنگ شدن
بله

منو

واتساپ

اینستاگرام

تلفن

تنظیمات