برای محصولات بیشتر کلیک کنید
محصولات بیشتری یافت نشد

ملافه ترنج طرح گل و کاشی

* تعداد برحسب متر محاسبه می شود.

عرض : 5 ± 200 سانتی متر

جاجیم ها به عنوان رو انداز ، روتختی ، رو فرشی ،رخت پیچ و پارچه های کیف و کوله پشتی به کار رفته اند.

بیشتر بخوانید
50,000 تومان
رنگ
ناموجود
امکان خرید اقساطی با اعتبار اسنپ
محصولات مرتبط
ناموجود
97,000 تومان
پارچه ملافه طوبی طرح متین پارچه های ملحفه ای برای مصارف مختلفی از جمله دوختن سرویس های روتختی ، سرویس آشپزخانه و عروسک و... مورد استفاده قرار می گیرند. عرض : 5 ± 200 سانتی متر *تعداد برحسب متر محاسبه می شود.
ناموجود
97,000 تومان
پارچه ملافه ای طوبی طرح سکه پارچه ملافه ای طوبی با جنس پنبه پلی استر مناسب برای دوخت ست سرویس روتختی، سرویس خواب ، سرویس نوزاد و... مورد استفاده قرار میگیرد. * تعداد برحسب متر محاسبه می شود. عرض : 5 ± 200 سانتی متر...
ناموجود
97,000 تومان
پارچه ملحفه طوبی طرح قصر پارچه های ملافه ای برای دوخت انواع سرویس آشپزخانه، سرویس روتختی ، رویی لحاف و تشک ، سرویس نوزاد و... مورد استفاده بسیاری قرار میگیرند. * تعداد برحسب متر محاسبه می شود. عرض : 5 ± 200 سانتی متر...
توضیحات

درباره جاجیم ها بیشتر بدانیم.

بعضی از افراد امکان دارد که فکر کنند جاجیم همان گلیم می باشد و هیچ تفاوت و فرقی با هم ندارند شما با خواندن مقاله و مطالبی که تفاوت جاجیم و گلیم را می گویند این نظریه را کاملا رد خواهید کرد. هدف ما از نوشتن این متن آشنا کردن شما خواننده عزیز با جاجیم است.

جاجیم چیست؟

جاجیم فرشی است که با پشم بافته شده است و از قدمت و تاریخچه بالایی برخوردار است و به خاطر الیاف گرمی که داراست بیشتر در مناطق سردسیری مورد استفاده قرار گرفته است.

تار و پود جاجیم

در اغلب اوقات جاجیم بوسیله پشمِ تابیده شده و بدون پرز، زبر و خشن بافته می شود و گاهی هم از نمد الوان، پارچه ضخیم رنگی، پنبه و حتی ترکیبی از پشم و پنبه در بافت این کالا استفاده شده است که امروزه که جاجیم ها را با دستگاه می بافند و با الیاف مصنوعی مانند پلی استر و... بافته شده اند.

بیشتر بخوانید
جزئیات محصول
TOR-80597

مشخصات محصول

نام
ملافه ترنج
مدل
گل و کاشی
جنس
پلی استر - پنبه
محصول
ملافه
باند
ترنج یزد
قابلیت شستشو
با ماشین لباس‌شویی , با دست
قابل شستشو با ماشین لباسشویی
دارد
قابل شستشو با دست
دارد
ثبات رنگ
دارد
عرض
5 ± 200 سانتی متر
گرید
A+

منو

واتساپ

اینستاگرام

تلفن

تنظیمات