برای محصولات بیشتر کلیک کنید
محصولات بیشتری یافت نشد

ملافه ترنج طرح آبرنگی

* تعداد برحسب متر محاسبه می شود.

عرض : 5 ± 200 سانتی متر

الیاف موجود در پارچه ترنج از دو ترکیب پنبه و پلی استر تشکیل شده است و دارای ثبات رنگ بسیار مناسبی است که با شستشوی پارچه چاپ آن از بین نمی رود و رنگ خود را حفظ می کند.

بیشتر بخوانید
50,000 تومان
رنگ
ناموجود
امکان خرید اقساطی با اعتبار اسنپ
محصولات مرتبط
ناموجود
97,000 تومان
پارچه ملافه طوبی طرح متین پارچه های ملحفه ای برای مصارف مختلفی از جمله دوختن سرویس های روتختی ، سرویس آشپزخانه و عروسک و... مورد استفاده قرار می گیرند. عرض : 5 ± 200 سانتی متر *تعداد برحسب متر محاسبه می شود.
ناموجود
97,000 تومان
پارچه ملافه ای طوبی طرح سکه پارچه ملافه ای طوبی با جنس پنبه پلی استر مناسب برای دوخت ست سرویس روتختی، سرویس خواب ، سرویس نوزاد و... مورد استفاده قرار میگیرد. * تعداد برحسب متر محاسبه می شود. عرض : 5 ± 200 سانتی متر...
ناموجود
97,000 تومان
پارچه ملحفه طوبی طرح قصر پارچه های ملافه ای برای دوخت انواع سرویس آشپزخانه، سرویس روتختی ، رویی لحاف و تشک ، سرویس نوزاد و... مورد استفاده بسیاری قرار میگیرند. * تعداد برحسب متر محاسبه می شود. عرض : 5 ± 200 سانتی متر...
135,000 تومان
پارچه صد درصد پنبه ( کتان خالص ) از کیفیت بالایی برخوردار است و دارای طرح های عروسکی می باشد که برای دوخت سیسمونی و اقلام آن کاملا مناسب است. جنس:100 درصد پنبهعرض :145 سانتیمترگرید:A++رنگ:ثابتجنسی نرم و لطیف * تعداد...
ناموجود
135,000 تومان
پارچه پنبه ای خالص طرح کارن با کیفیت A++ جزو پارچه های ارگانیک شناخته می شود و دارای جنسی نرم و لطافت بالایی می باشد. جنس:100 درصد پنبهعرض :145 سانتیمترگرید:A++رنگ:ثابت جنسی نرم و لطیف * تعداد برحسب متر محاسبه می شود.
توضیحات

ملافه ترنج طرح آبرنگی

برای خریدن پارچه ملحفه یا ملافه ای اول به طرح و نقش و ست کردن با دکوراسیون اتاق و منزل خود توجه کنید و باید به جنس پارچه نیز علاوه بر زیبایی توجه داشته باشید. برای داشتن خوابی راحت و استراحت روی آرامش بخش ترین جای خانه، لازم است قبل از خرید کالای خواب و پارچه برای سرویس خواب خود به مواردی از جمله جنس و کیفیت و ... توجه داشته باشید.

تعداد رشته های نخ در پارچه

تعداد نخ های موجود در هر ۶٫۵ سانتیمتر مربع از پارچه، به عنوان شاخص اصلی سنجش نرمی ، دوام و کیفیت ملحفه در نظر گرفته شده است. با این وجود، این معیار همیشه هم قابل‌ اعتماد نمی باشد. بالا بودن تراکم الیاف موجود داشته در پارچه دارای اهمیت است ، اما نوع پنبه‌ به کار رفته در آن از اهمیت بیشتری برخوردار است که پارچه ها ملحفه ای ترنج با جنس پنبه و پلی استری که دارد هم از ویژگی های پنبه برخوردار شده است و هم الیاف پلی استر وجود داشته در آن باعث حفظ استحکام بیشتر بافت در این پارچه شده است.

بیشتر بخوانید
جزئیات محصول
TOR-50533

مشخصات محصول

نام
ملافه ترنج
مدل
آبرنگی
جنس
پلی استر - پنبه
محصول
ملافه
باند
ترنج یزد
قابلیت شستشو
با ماشین لباس‌شویی , با دست
قابل شستشو با ماشین لباسشویی
دارد
قابل شستشو با دست
دارد
ثبات رنگ
دارد
عرض
5 ± 200 سانتی متر
گرید
A+

منو

واتساپ

اینستاگرام

تلفن

تنظیمات