برای محصولات بیشتر کلیک کنید
محصولات بیشتری یافت نشد

ملافه ترنج طرح شاپرک

پارچه های ترکیبی پنبه و پلی استر که اغلب به عنوان Easy Care (مراقبت آسان) به بازار ارائه  شده اند، انتخابی هوشمندانه هستند، زیرا با شستشوی مکرر به خوبی سازگاری دارند و زود از بین نمی روند

* تعداد برحسب متر محاسبه می شود.

عرض : 5 ± 200 سانتی متر

بیشتر بخوانید
50,000 تومان
رنگ
ناموجود
امکان خرید اقساطی با اعتبار اسنپ
محصولات مرتبط
ناموجود
97,000 تومان
پارچه ملافه طوبی طرح متین پارچه های ملحفه ای برای مصارف مختلفی از جمله دوختن سرویس های روتختی ، سرویس آشپزخانه و عروسک و... مورد استفاده قرار می گیرند. عرض : 5 ± 200 سانتی متر *تعداد برحسب متر محاسبه می شود.
120,000 تومان
پارچه جاجیم ژاکارد طرح نهال عرض : 5 ± 200 سانتی متر*تعداد بر حسب متر محاسبه می شود.ویژگی های پارچه های جاجیم  ژاکاردخواص پارچه های جاجیم  ژاکارد به ترکیبات و الیاف به کار رفته در آن بستگی دارد. اما به صورت جامع تمامی...
توضیحات

نکات دارای اهمیت در جهت بالا بردن طول عمر رختخواب ، ملحفه و روتختی

در زمان شستشو با ماشین لباسشویی تنها باید 3/4 از حداکثر ظرفیت آن را پرکرده به این دلیل که در زمان پر نمودن کامل آن ، پودر و آب به اندازه کافی به تمامی قسمت های پارچه نمی رسد ، و این کار باعث تمیز نشدن پارچه ها و شستشوی ناقص آن می گردد علاوه بر این ، ماشین لباسشویی شما از بین می رود .
هنگام شستشوی پارچه ملافه ای  نیز لازم می باشد که دما را به طور مناسب تنظیم کنید و محصول را مطابق اطلاعات وجود داشته در برچسب اطلاعات آن ، شستشو دهید.
قانون اصلی و اساسی برای حفظ کردن رنگ های پارچه ها و ملحفه های پنبه ای ، جدا نمودن رنگ های روشن و تیره از هم دیگر است.
و همچنین ضروری است که کاور لحاف ، روبالشی را برعکس کرده و همچنین با زیپ یا دکمه های بسته شده شستشو داده تا علاوه بر حفظ انسجام این محصولات ، از آسیب و ضرر زدن به ماشین لباسشویی شما نیز جلوگیری میشود.
از خشک کن برای پارچه های پنبه ای استفاده نمائید و بعد از خشک کردن آنها را آویزان کنید ، اینکار موجب می شود که زمان اتو زدن کم تر شده و در نتیجه انسجام آن حفظ می شود.

بیشتر بخوانید
جزئیات محصول
TOR-20544

مشخصات محصول

نام
ملافه ترنج
مدل
شاپرک
جنس
پلی استر - پنبه
محصول
ملافه
باند
ترنج یزد
قابلیت شستشو
با ماشین لباس‌شویی , با دست
قابل شستشو با ماشین لباسشویی
دارد
قابل شستشو با دست
دارد
ثبات رنگ
دارد
عرض
5 ± 200 سانتی متر
گرید
A+

منو

واتساپ

اینستاگرام

تلفن

تنظیمات