برای محصولات بیشتر کلیک کنید
محصولات بیشتری یافت نشد

ملافه ترنج طرح قصر

امروزه استفاده کردن از الیاف گوناگون در صنعت تولید پارچه و همچنین تولید کالای خواب باعث این شده است که انواع محصول با درجه های کیفی مختلف تولید و عرضه شود که ملافه های ترنج با کیفیت و استحکام بالا تولید و ارائه شده اند.

* تعداد برحسب متر محاسبه می شود.

عرض : 5 ± 200 سانتی متر

بیشتر بخوانید
50,000 تومان
رنگ
ناموجود
امکان خرید اقساطی با اعتبار اسنپ
محصولات مرتبط
ناموجود
97,000 تومان
پارچه ملافه طوبی طرح متین پارچه های ملحفه ای برای مصارف مختلفی از جمله دوختن سرویس های روتختی ، سرویس آشپزخانه و عروسک و... مورد استفاده قرار می گیرند. عرض : 5 ± 200 سانتی متر *تعداد برحسب متر محاسبه می شود.
ناموجود
97,000 تومان
پارچه ملافه ای طوبی طرح سکه پارچه ملافه ای طوبی با جنس پنبه پلی استر مناسب برای دوخت ست سرویس روتختی، سرویس خواب ، سرویس نوزاد و... مورد استفاده قرار میگیرد. * تعداد برحسب متر محاسبه می شود. عرض : 5 ± 200 سانتی متر...
ناموجود
97,000 تومان
پارچه ملحفه طوبی طرح قصر پارچه های ملافه ای برای دوخت انواع سرویس آشپزخانه، سرویس روتختی ، رویی لحاف و تشک ، سرویس نوزاد و... مورد استفاده بسیاری قرار میگیرند. * تعداد برحسب متر محاسبه می شود. عرض : 5 ± 200 سانتی متر...
توضیحات

نحوه تشخیص دادن جنس پارچه ها :

در ابتدا باید بگوییم وجود الیاف پلی استر در الیاف پارچه به صورت ترکیبی با پنبه موجب مقاوم تر شدن پارچه می شود و پارچه ملحفه ای ترنج با ترکیب پنبه ای و مقداری پلی استر این استحکام را به وجود آورده است.


1-تشخیص دادن  از راه آتش:

برای تست کردن پارچه ها به این روش، اول یک گوشه پارچه را با فندک حرارت بدهید تا شعله ور شود و دقت داشته باشید که الیاف پارچه کاملا جمع می شود یا خیر.در صورتی که الیاف پارچه جمع شدند، پارچه دارای پلی استر زیادی است.

سپس باید آتش را فوت کنیم. اگر پارچه بعد از خاموش شدن دود کرد یعنی مقدار درصد پنبه آن بیشتر می باشد و دقت به بوی ناشی از سوختگی پارچه نیز می تواند به شناخت بیشتر جنس آن کمک کند. اگر بوی ناشی از سوختگی شبیه به بوی پشم یا موی سوخته بود یعنی اینکه پارچه دارای پنبه زیادی است.

2-تشخیص دادن از راه براقی و ماتی پارچه :

معمولا هرچقدر که پارچه براق تر باشد دارای پلی استر بیشتری است .البته به ندرت پارچه هایی هستند که براق می باشند ولی درصد پنبه آنها نسبت به پلی استر بیشتر می باشد.

3-تشخیص دادن از راه لمس نمودن پارچه:

پارچه های پنبه ای بسیار لطیف و نرم هستند و در صورتی که آن را لمس نمائیم احساس زبری در جنس آن ها نمی کنیم.ولی پارچه های دارای پلی استر فراوان لطافت پارچه های پنبه ای را ندارند.

4-تشخیص دادن از راه بوی پارچه:

پارچه ای را که بو کردید و بوی نامطلوب آن را حس نمودید اطمینان حاصل کنید که دارای پلی استر زیادی است.البته تمام پارچه های پلی استر دار بو نمی دهند.

بیشتر بخوانید
جزئیات محصول
TOR-5535

مشخصات محصول

نام
ملافه ترنج
مدل
قصر
جنس
پلی استر - پنبه
محصول
ملافه
باند
ترنج یزد
قابلیت شستشو
با ماشین لباس‌شویی , با دست
قابل شستشو با ماشین لباسشویی
دارد
قابل شستشو با دست
دارد
ثبات رنگ
دارد
عرض
5 ± 200 سانتی متر
گرید
A+

منو

واتساپ

اینستاگرام

تلفن

تنظیمات