برای محصولات بیشتر کلیک کنید
محصولات بیشتری یافت نشد

ملافه صددرصد پنبه طرح لوشان

از مهمترین و پرکاربردترین پارچه ها در بین مردم پارچه ملافه ای است که علاوه بر استفاده به عنوان رو تختی و رو بالشی  در دوخت بعضی لباس ها نیز از آن ها استفاده می کنند.

* تعداد برحسب متر محاسبه می شود.

عرض : 5 ± 250 سانتی متر

 

بیشتر بخوانید
150,000 تومان
امکان خرید اقساطی با اعتبار اسنپ
محصولات مرتبط
ناموجود
97,000 تومان
پارچه ملافه طوبی طرح متین پارچه های ملحفه ای برای مصارف مختلفی از جمله دوختن سرویس های روتختی ، سرویس آشپزخانه و عروسک و... مورد استفاده قرار می گیرند. عرض : 5 ± 200 سانتی متر *تعداد برحسب متر محاسبه می شود.
ناموجود
97,000 تومان
پارچه ملافه ای طوبی طرح سکه پارچه ملافه ای طوبی با جنس پنبه پلی استر مناسب برای دوخت ست سرویس روتختی، سرویس خواب ، سرویس نوزاد و... مورد استفاده قرار میگیرد. * تعداد برحسب متر محاسبه می شود. عرض : 5 ± 200 سانتی متر...
ناموجود
97,000 تومان
پارچه ملحفه طوبی طرح قصر پارچه های ملافه ای برای دوخت انواع سرویس آشپزخانه، سرویس روتختی ، رویی لحاف و تشک ، سرویس نوزاد و... مورد استفاده بسیاری قرار میگیرند. * تعداد برحسب متر محاسبه می شود. عرض : 5 ± 200 سانتی متر...
توضیحات

ملافه صددرصد پنبه طرح لوشان

خرید آنلاین پارچه ملافه ای یکی از معمول ترین نوع خرید پارچه است. پارچه ملحفه ای برای استفاده کردن نظیر تشک ، پتو، بالشت و رو بالشتی و ….. کاربرد و کارایی دارد.

پارچه های ملحفه ای از الیاف گوناگونی تولید شده اند که برای تولید کردن انواع پارچه های ملافه ای از الیاف گوناکونی استفاده شده است که از آن جمله می توان به فلامنت، پنبه و ویسکوز اشاره داشت که در پارچه های ملافه ای که ازفلامنت (الیاف مصنوعی) استفاده می شود. لطافت پارچه کم تر و پارچه ضخیم تر می باشد ولی در این گونه از پارچه صد درصد پنبه استفاده می شود پارچه لطافت بیشتر و با کیفیت بهتری را ایجاد می کند. از لحاظ قیمت و کیفیت ، ملافه ای که در آن از پنبه تولید شده اند قیمت بالاتری دارند ولی با توجه به مزایایی که دارند نسبت به قیمتشان می ارزند و کاربرد بیشتری دارد و به خاطر جنس نرم و لطیف بودن این پارچه تقاضا برای آن نیز بیشتر است.

بیشتر بخوانید
جزئیات محصول

مشخصات محصول

نام
ملافه صددرصد پنبه
مدل
لوشان
جنس
100 درصد نخ پنبه
محصول
ملافه
قابلیت شستشو
با ماشین لباس‌شویی , با دست
قابل شستشو با ماشین لباسشویی
دارد
قابل شستشو با دست
دارد
ثبات رنگ
دارد
عرض
5 ± 250 سانتی متر
گرید
A++
بدون آبرفت
خیر

منو

واتساپ

اینستاگرام

تلفن

تنظیمات