برای محصولات بیشتر کلیک کنید
محصولات بیشتری یافت نشد

ملافه ترنج طرح جغد

باید بدانید که فرزند شما قرار است بیشتر ساعات سال‌های ابتدایی زندگی خود را در خواب و البته رختخواب سپری نماید؛ اما نکته حائز اهمیت این است که جای خواب مناسب کودک علاوه بر فراهم و ایجاد نمودن یک خواب آسوده و آرام، در رشد بهتر و مراقبت از سلامت او نقش بسیار مهمی دارد که ملحفه مورد استفاده در جای خواب کودک شما یکی از مواردی است که باید به آن دقت داشته باشید.

*تعداد برحسب متر محاسبه می شود.

بیشتر بخوانید
50,000 تومان
رنگ
ناموجود
امکان خرید اقساطی با اعتبار اسنپ
محصولات مرتبط
ناموجود
97,000 تومان
پارچه ملافه طوبی طرح متین پارچه های ملحفه ای برای مصارف مختلفی از جمله دوختن سرویس های روتختی ، سرویس آشپزخانه و عروسک و... مورد استفاده قرار می گیرند. عرض : 5 ± 200 سانتی متر *تعداد برحسب متر محاسبه می شود.
ناموجود
97,000 تومان
پارچه ملافه ای طوبی طرح سکه پارچه ملافه ای طوبی با جنس پنبه پلی استر مناسب برای دوخت ست سرویس روتختی، سرویس خواب ، سرویس نوزاد و... مورد استفاده قرار میگیرد. * تعداد برحسب متر محاسبه می شود. عرض : 5 ± 200 سانتی متر...
ناموجود
110,000 تومان
پارچه ملافه 100 درصد پنبه طرح کاکتوس پارچه های ملافه ای با طرح های متنوعی که دارند برای انواع سلیقه ها تولید شده اند که برای استفاده به عنوان ملافه ، دوختن سرویس خواب نوزاد، رومبلی و سرویس آشپرخانه و ... مورد استفاده...
توضیحات

ترکیب ملحفه با الیاف پنبه پلی استر


این ملحفه ترنج طرح جغد مناسب برای کودکان و سنین پایین است ، حتما شما هم با شنیدن جنس پلی استر ، ملحفه ای سخت و بی کیفیت را در ذهنتان متصور می شوید.
با اینک جنس پلی استر به روش های مختلفی بافته می شود و ملافه هایی با جنس پلی استر مقاوم تر هستند و شرایط نگهداری ساده تری دارند و ترکیب پلی استر و پنبه باعث شده است مقاومت و نرمی ملحفه به صورت کامل فراهم و ایجاد شود و کاملا شستشوی راحتی را داشته باشد و نسبت به ملحفه های پنبه خالص قیمت مناسب تری داشته و استحکام بیشتری را داراست.

بیشتر بخوانید
جزئیات محصول

مشخصات محصول

نام
ملافه ترنج طرح جغد
مدل
جغد
جنس
پلی استر - پنبه
قابلیت شستشو
با ماشین لباس‌شویی , با دست
قابل شستشو با ماشین لباسشویی
دارد
قابل شستشو با دست
دارد
ثبات رنگ
دارد
عرض
5 ± 200 سانتی متر
گرید
A+

منو

واتساپ

اینستاگرام

تلفن

تنظیمات