برای محصولات بیشتر کلیک کنید
محصولات بیشتری یافت نشد

ملافه ترنج طرح چهل تکه انگلیسی

پارچه ملحفه ای را می توان در مواردی مانند : روبالشتی ، رومیزی ، رو بالشتی ، سرویس آشپزخانه ف عروسک سازی و کارهای دستی و تزئینی و ... استفاده نمود.

* تعداد برحسب متر محاسبه می شود.

عرض : 5 ± 200 سانتی متر

جنس : پلی استر- پنبه

آبرفت : ندارد

بیشتر بخوانید
50,000 تومان
رنگ
ناموجود
امکان خرید اقساطی با اعتبار اسنپ
محصولات مرتبط
ناموجود
97,000 تومان
پارچه ملافه طوبی طرح متین پارچه های ملحفه ای برای مصارف مختلفی از جمله دوختن سرویس های روتختی ، سرویس آشپزخانه و عروسک و... مورد استفاده قرار می گیرند. عرض : 5 ± 200 سانتی متر *تعداد برحسب متر محاسبه می شود.
ناموجود
97,000 تومان
پارچه ملافه ای طوبی طرح سکه پارچه ملافه ای طوبی با جنس پنبه پلی استر مناسب برای دوخت ست سرویس روتختی، سرویس خواب ، سرویس نوزاد و... مورد استفاده قرار میگیرد. * تعداد برحسب متر محاسبه می شود. عرض : 5 ± 200 سانتی متر...
ناموجود
110,000 تومان
پارچه ملافه 100 درصد پنبه طرح کاکتوس پارچه های ملافه ای با طرح های متنوعی که دارند برای انواع سلیقه ها تولید شده اند که برای استفاده به عنوان ملافه ، دوختن سرویس خواب نوزاد، رومبلی و سرویس آشپرخانه و ... مورد استفاده...
135,000 تومان
پارچه صد درصد پنبه ( کتان خالص ) از کیفیت بالایی برخوردار است و دارای طرح های عروسکی می باشد که برای دوخت سیسمونی و اقلام آن کاملا مناسب است. جنس:100 درصد پنبهعرض :145 سانتیمترگرید:A++رنگ:ثابتجنسی نرم و لطیف * تعداد...
135,000 تومان
پارچه 100 درصد پنبه ی خالص با طرح ستاره مناسب برای دوختن سرویس خواب نوزاد و کودک/ سرویس خواب بزرگسان / دوخت ست و سرویس آشپزخانه و... مورد استفاده قرار می گیرد. جنس:100 درصد پنبهعرض :145 سانتیمترگرید:A++رنگ:ثابتجنسی...
توضیحات

پارچه ملحفه ای ترنج

پارچه های ملحفه ای در دسته پارچه های تخت بافت جای می گیرند. این گونه پارچه ها اول با الیاف گوناگون به صورت تار و پودی باقته شده است و سپس فرآیند های رنگرزی و یا چاپ طرح روی آن ها کامل می گردد.

جنس های پارچه ملحفه ای ارتباطی مستقیم با الیاف مصرف شده در فرآیند بافت دارند.راه درست برای تشخیص جنس پارچه ملافه لمس پارچه می باشد که حس خوبی در هنگام لمس به انسان دست می دهد. 

لمس کردن جنس های مختلف از یک پارچه به صورت کاملا تجربی و با شناخت اندکی که از الیاف و انواع آن دارید می تواند کمک کننده باشد.

این پارچه ملافه ای ترنج با طرف چهل تکه انگلیسی، طرحی خاص را ایجاد کرده است که می تواند برای هر جنسیتی انتخابی مناسب باشد.

بیشتر بخوانید
جزئیات محصول
TOR-81556

مشخصات محصول

نام
ملافه ترنج
مدل
چهل تیکه انگلیسی
جنس
پلی استر - پنبه
محصول
ملافه
قابلیت شستشو
با ماشین لباس‌شویی , با دست
قابل شستشو با ماشین لباسشویی
دارد
قابل شستشو با دست
دارد
ثبات رنگ
دارد
عرض
5 ± 200 سانتی متر
گرید
A+

منو

واتساپ

اینستاگرام

تلفن

تنظیمات