برای محصولات بیشتر کلیک کنید
محصولات بیشتری یافت نشد

حوله دستی تبریز مدل سورپرایز 02

همه ی حوله ها با توجه به جنسشان مقدار آبگیری خود را مشخص می کنند که حوله های بهباف آذر با جنس صد درصد نخ پنبه ای که دارند مقدار آبگیری فوق العاده خوبی دارند.

بیشتر بخوانید
رنگ
امکان خرید اقساطی با اعتبار اسنپ
محصولات مرتبط
ناموجود
0 تومان
خرید حوله استخری تبریز در احسان کالا فروشگاه تخصصی منسوجات و کالای خواب حوله استخری تبریز مدل ورونا با جنس 100 درصد نخ پنبه ای که دارد می تواند با قدرت بسیار بالایی، آب را به خود جذب کرده و بدون ایجاد حساسیت در پوست...
حوله های دستی بهباف آذر با توجه به وزن کمی که دارند ولی از آبگیری فوق العاده ای برخوردار هستند و می توانند در مکان های مختلف برای خشک کردن دست ها و صورت شما مورد استفاده قرار بگیرند.
توضیحات

درباره حوله ها

اکثر حوله ها از پارچه هایی معروف به پارچه حوله ای تهیه شده اند؛ پارچه هایی با سطح برآمده شبیه بافت های به شکل روی زبان که چند هزار برابر بزرگ شده و کار آبگیری را انجام می دهد.

بیشتر ما هنگامیکه برای خرید حوله به مغازه ها می رویم، خیلی درباره خریدمان فکر نمی کنیم که چه چیزی می خواهیم یا هدف نهایی مان از خرید حوله چه چیزی است؛ یک مغازه مشخص را در ذهن داریم و به همان مغازه می رویم، قیمت ها را بررسی و تحلیل می کنیم و حوله ای را که از نظرمان رنگ و طرح مناسب و خوبی دارد، می خریم.

حتی گاهی حوله مان را با کاشی های حمام و صندل هایی که داریم هماهنگ می کنیم در حالی که برای خرید حوله حمام نکته های حائز اهمیت دیگری مثل کیفیت حوله ها، اندازه و ماندگاری شان باید در نظر گرفته شود.

بیشتر بخوانید
جزئیات محصول

مشخصات محصول

نام
حوله دستی بهباف آذر
مدل
سورپرایز
ابعاد
78*40 سانتی متر
تعداد
1 تیکه
جنس
100 درصد نخ پنبه
نوع بافت
دو رو نخ
قابلیت شستشو
با ماشین لباس‌شویی , با دست
قابل شستشو با ماشین لباسشویی
دارد
قابل شستشو با دست
دارد
ثبات رنگ
دارد
آبگیری
دارد
لطافت
دارد

منو

واتساپ

اینستاگرام

تلفن

تنظیمات