برای محصولات بیشتر کلیک کنید
محصولات بیشتری یافت نشد

حوله دستی تبریز مدل آلپ 01

حوله، بَشگیر یا آب‌چین تکه‌ای از الیاف جاذب مایعات، از جنس پشم مانند پنبه و ... ، پارچه یا کاغذ می باشد که برای خشک کردن یا پاک نمودن به کار می‌رود. حوله‌ها معمولاً دارای پُرز می باشند تا خاصیت و خواص آبگیری در آن‌ها بیش‌تر شود.

بیشتر بخوانید
رنگ
امکان خرید اقساطی با اعتبار اسنپ
محصولات مرتبط
ناموجود
0 تومان
خرید حوله استخری تبریز در احسان کالا فروشگاه تخصصی منسوجات و کالای خواب حوله استخری تبریز مدل ورونا با جنس 100 درصد نخ پنبه ای که دارد می تواند با قدرت بسیار بالایی، آب را به خود جذب کرده و بدون ایجاد حساسیت در پوست...
حوله های دستی بهباف آذر با توجه به وزن کمی که دارند ولی از آبگیری فوق العاده ای برخوردار هستند و می توانند در مکان های مختلف برای خشک کردن دست ها و صورت شما مورد استفاده قرار بگیرند.
توضیحات

تعریف حوله چیست؟

برای تعریف واژه ی حوله در علم واژه‌شناسی چند تعریف کاملا متفاوت ارائه شده است.
تعریف اول  این واژه حوله را واژه‌ای پارسی - ترکی به شرح زیر ارائه شده است که از دو بخش خواب به همراه پسوند ترکی «لی» که با هم معنای خواب‌دار را دارد که اشاره به پرزهای روی حوله می باشد.
اما علت اینک در زبان ترکی استانبولی «خ» نداریم به جای خولی به آن حولی یا هولی گفته می شود. این واژه ها در بازگشت به زبان فارسی به شکل «حوله» یا «هوله» به وجود آمده است.
تعریف دومی که از واژه ی حوله گفته شده است، از ریشه «حول» عربی می باشد که در زبان عربی معنای نیرو دارد گرچه در زبان فارسی به معنای پیرامون و گرداگرد نیز در آمده است.
هر دوی این تعاریف برای حوله کاملا درست و منطقی می باشد. حوله پارچه‌ای است که دارای پرز می باشد که می‌تواند مقدار زیادی آب را جذب خود نماید.

بیشتر بخوانید
جزئیات محصول

مشخصات محصول

نام
حوله دستی بهباف آذر
مدل
آلپ
ابعاد
78*40 سانتی متر
تعداد
1 تیکه
جنس
100 درصد نخ پنبه
نوع بافت
دو رو نخ
قابلیت شستشو
با ماشین لباس‌شویی , با دست
قابل شستشو با ماشین لباسشویی
دارد
قابل شستشو با دست
دارد
ثبات رنگ
دارد
آبگیری
دارد
لطافت
دارد

منو

واتساپ

اینستاگرام

تلفن

تنظیمات