برای محصولات بیشتر کلیک کنید
محصولات بیشتری یافت نشد

قلمکاری(چیت سازی)ممتاز طرح بته ترمه ریز

این سفره قلمکاری چیت سازی مناسب برای علاقمندان به هنر اصیل اصفهان بوده و همچنین اگر دوستی دارید که به صنایع دستی و سنتی علاقمند است میتوانید این سفره های سنتی را به آن هدیه بدهید.

بیشتر بخوانید
395,000 تومان
ناموجود
امکان خرید اقساطی با اعتبار اسنپ
محصولات مرتبط
138,000 تومان
*این محصول شسته شده است و آبرفت ندارد. سایز:100*100100 درصد پنبهپارچه به صورت خام الیاف طبیعیپارچه به صورت ریشه تابی شدهشسته شده و بدون آبرفت کردنکاربرد : برای کارهای هنری و نقاشی و...
توضیحات

سفره قلمکاری طرح بته ترمه ریز

این سفره قلمکاری با طرح بته جقه ریز  جزو صنایع دستی اصیل با طرحی متفاوت می باشد  که نقش کلی این سفره تداعی کننده نقوش جذاب آن می باشد که هنر اصیل ایرانی را به رخ می کشد. اگر رنگ به کار رفته در این سفره قلمکاری متناسب با سلیقه شماست و تضاد رنگی ایجاد شده در آن را می پسندید می توانید این سفره را چشم نواز تلقی کرده و از خرید آن لذت ببرید.این سفره به صورت مربعی می باشد و ابعاد آن مناسب با میز های دو الی چهار نفره مناسب بوده است. این هنر برای شما علاقمندان به هنر شهر اصفهان ارائه شده است. از ویژگی های دیگر این سفره ها این است که به دلیلجنس آن می توانید به راحتی آن را اتو کنید و برای شستشوی آن از مواد ملایم بدون آنزیم و آب 30 درجه سانتی گراد استفاده نمائید.

بیشتر بخوانید
جزئیات محصول

مشخصات محصول

نام
قلمکاری(چیت سازی)ممتاز طرح بته ترمه ریز
ابعاد
100*100 سانتی متر
جنس
100 درصد نخ پنبه
کیفیت
ممتاز پُر کار
نوع
مربع

منو

واتساپ

اینستاگرام

تلفن

تنظیمات