برای محصولات بیشتر کلیک کنید
محصولات بیشتری یافت نشد

ملافه ترنج طرح لاله

ملحفه های ترنج با جنس و کیفیت مطلوبی که دارند اگر مدوام شست و شو داده شوند باعث پوسیدگی و پارگی نمی شوند و استحکام خود را دارند.

* تعداد برحسب متر محاسبه می شود.

عرض : 5 ± 200 سانتی متر

بیشتر بخوانید
50,000 تومان
رنگ
ناموجود
امکان خرید اقساطی با اعتبار اسنپ
محصولات مرتبط
ناموجود
50,000 تومان
* تعداد برحسب متر محاسبه می شود. عرض : 5 ± 200 سانتی متر این پارچه ملحفه ای تولید شرکت نساجی ترنج یزد با طرح گل درشت به صورت متری در فروشگاه احسان کالا ارائه شده است که توانسته است با تولید محصولات با کیفیت طرفداران...
ناموجود
50,000 تومان
پارچه از جنس با کیفیت و ترکیبی پنبه و پلی استر می باشد و بدون هیچ گونه آبرفت و پرزدهی مقاومت خودش را حفظ کرده است. * تعداد برحسب متر محاسبه می شود. عرض : 5 ± 200 سانتی متر
ناموجود
50,000 تومان
* تعداد برحسب متر محاسبه می شود. عرض : 5 ± 200 سانتی متر  پارچه های ملحفه ای ترنج با بهترین کیفیت و ثبات رنگ در هنگام شستشو جزو پارچه های ملافه ای پر طرفدار شناخته شده است.
ناموجود
50,000 تومان
* تعداد برحسب متر محاسبه می شود. عرض : 5 ± 200 سانتی متر برای حفظ بهداشت و پاکیزگی بهتر است پارچه های استفاده برای روتختی و سرویس خواب خود را زود به زود بشورید و برای این کار بهتر است که پارچه ای انتخاب کنید که مقاومت...
ناموجود
50,000 تومان
* تعداد برحسب متر محاسبه می شود. عرض : 5 ± 200 سانتی متر الیاف موجود در پارچه ترنج از دو ترکیب پنبه و پلی استر تشکیل شده است و دارای ثبات رنگ بسیار مناسبی است که با شستشوی پارچه چاپ آن از بین نمی رود و رنگ خود را حفظ...
ناموجود
50,000 تومان
* تعداد برحسب متر محاسبه می شود. عرض : 5 ± 200 سانتی متر پارچه هایی با جنس پنبه و پلی استر با قیمتی کاملا مناسب و مقرون به صرفه ارائه شده اند و جزو پارچه های مقاوم و پر استفاده هستند.
توضیحات

چرا باید تشک و ملحفه را تمیز کنیم؟


در هنگام خواب، سلول‌های پوست بازسازی و ساخته می‌شوند و سلول‌های مرده از بین می‌روند و بازسازی می شوند؛ انباشته شدن این سلول‌های مرده در رختخواب می‌تواند باعث رشد ساس‌ها شود.
حال تصور کنید محیطی که یک‌سوم شبانه‌روز را در آن به سر می‌بریم آلوده به چیزهایی باشد که با چشم قابل‌رؤیت و مشاهده نبوده و می‌تواند باعث آلرژی و حساسیت پوستی و ضعف سیستم ایمنی بدن شود.

ملافه یا ملحفه ها چون بر روی روتختی و رویی تشک کشیده می شوند باید به صورت مداوم شسته شوند تا از پوست های مرده و باکتری ها پر نشوند و پاکیزگی و بهداشت رعایت شود.این ملافه های ترنج از جنس پنبه و پلی استر تولید شده است که از کیفیت و مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و در برابر شستشو دوام دارد و پوسیده نمی شود.

بیشتر بخوانید
جزئیات محصول
TOR-81530

مشخصات محصول

نام
ملافه ترنج
مدل
لاله
جنس
پلی استر - پنبه
محصول
ملافه
باند
ترنج یزد
قابلیت شستشو
با ماشین لباس‌شویی , با دست
قابل شستشو با ماشین لباسشویی
دارد
قابل شستشو با دست
دارد
ثبات رنگ
دارد
عرض
5 ± 200 سانتی متر
گرید
A+

منو

واتساپ

اینستاگرام

تلفن

تنظیمات